INDUCTOR POWER 220UH 12X12X10MM SMD - CDRH129-221M
30,28₺
Vergiler Hariç: 25,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CDRH129-221M
- SKU: CDRH129-221M
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | GALAXY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | CDRH |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 220 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 2.05 A |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 197 m Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 12 mm |
| Genişlik | 12 mm |
| Yükseklik | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Teknoloji | N/A |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.