INDUCTOR POWER 100NH 4.49X4.06MM SMD - SMPI04020-R10M
17,71₺
Vergiler Hariç: 14,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMPI04020-R10M
- SKU: SMPI04020-R10M
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | CORE MASTER |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SMPI |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 100 nH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 20 A |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 8 m Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 4.49 mm |
| Genişlik | 4.06 mm |
| Yükseklik | 2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Teknoloji | Power |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.