INDUCTOR FIXED 6.8UH 2A 100KHZ SMD
5,45₺
Vergiler Hariç: 4,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NR3015M-6R8M
- SKU: NR3015M-6R8M
Urun Detaylari
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | CORE MASTER |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | NR |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 6.8 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 2 A |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 320 m Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3 mm |
| Genişlik | 3 mm |
| Yükseklik | 1.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.