INDUCTOR FIXED 5.6uH 20% SMD - IHLP5050FDER5R6M01
87,34₺
Vergiler Hariç: 72,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IHLP5050FDER5R6M01
- SKU: IHLP5050FDER5R6M01
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | IHLP |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 13.5 A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Uzunluk | 13.2 mm |
| Genişlik | 12.9 mm |
| Yükseklik | 6.4 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.