FERRITE BEAD 0603 220R 2.2A TDK
1,87₺
Vergiler Hariç: 1,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MPZ1608S221ATA00
- SKU: MPZ1608S221ATA00
Urun Detaylari
| Kategori | Bead Feritler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | MPZ |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Empedans | 220 Ohms |
| Akım | 2.2 A |
| Tolerans | ±25 % |
| DC Direnci (DCR) | 50 m Ohms |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Pin Aralığı | None |
| Uygulamalar | General Purpose |