TRAFO DRIVE UTK EE70 16 TURN - U170070-16 TURNS
3.907,33₺
Vergiler Hariç: 3.256,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: U170070-16 TURNS
- SKU: U170070-16 TURNS
Ürün Detayları
| Kategori | SMPS Trafolar |
| Üretici Firma | UTK |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | U170 |
| Model | EE70 |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | N/A |
| Akım | 60 A |
| Voltaj - Birincil | N/A |
| Voltaj - İkincil | N/A |
| Sarım Oranı - Birincil:İkincil | N/A |
| Voltaj - İzolasyon | 3 kV |
| Frekans | 100 kHz |
| İndüktans @ Frekansı | 350 uH @10 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |