RES.M.FILM 2W 100K Ohms 1% - MF02WFF1003A19
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: MF02WFF1003A19
  • SKU: MF02WFF1003A19
Ürün Detayları
KategoriTHT - DİP Dirençler
Üretici FirmaROYALOHM
Paket TipiTAPE&BOX
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Montaj TipiTHT
Pin TipiAxial
Direnç Değeri100 k Ohms
Tolerans±1 %
Güç2 W
BileşimMetal Film
Özel ÖzellikStandard Product
UygulamalarGeneral Purpose
Çalışma Voltajı500 V
Çap5.5 mm
Uzunluk16 mm
Genişlik28 mm