RES.C.FILM 2W-S 15K Ohms 5% THT - CFR02SJ0153A19
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: CFR02SJ0153A19
  • SKU: CFR02SJ0153A19
Pin TipiAxial
Direnç Değeri15 k Ohms
Tolerans±5 %
Güç2 W-S
UygulamalarGeneral Purpose
Çalışma Voltajı500 V
Çap5.5 mm
Uzunluk16 mm
Genişlik28 mm