RES.C.FILM 2W 1.8K Ohms 5% THT - CFR02WJ0182AA9
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: CFR02WJ0182AA9
  • SKU: CFR02WJ0182AA9
Pin TipiAxial
Direnç Değeri1.8 k Ohms
Tolerans±5 %
Güç2 W
UygulamalarGeneral Purpose
Çalışma Voltajı500 V
Çap6.5 mm
Uzunluk17.5 mm
Genişlik28 mm