RES.AL.CLAD 25W 10 Ohms 5% POWER DISSIPATION CHAS - PDM025JW100B00
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: PDM025JW100B00
  • SKU: PDM025JW100B00
Ürün Detayları
KategoriAlüminyum Kaplama Dirençler
Üretici FirmaROYALOHM
Paket TipiBULK&BOX
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Montaj TipiChassis
Pin TipiAxial
Direnç Değeri10 Ohms
Tolerans±5 %
Güç25 W
BileşimPower Dissipation
Özel ÖzellikStandard Product
UygulamalarGeneral Purpose
Çalışma Voltajı550 V
ÇapN/A
Uzunluk45.5 mm
Genişlik16.3 mm
Yükseklik14 mm