RES.(6432) 2512 68K Ohms 1% 1W 100PPM - 25121WF6802T4E
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: 25121WF6802T4E
  • SKU: 25121WF6802T4E
Kılıf / Kasa2512 (6432 Metric)
Direnç Değeri68 k Ohms
Tolerans±1 %
Güç1 W
UygulamalarGeneral Purpose
BileşimThick Film
Uzunluk6.4 mm
Genişlik3.2 mm
Yükseklik0.55 mm
Çalışma Voltajı200 V