RES.(6432) 2512 5.1 Ohms 5% 1W 200PPM - CRT12J4F5R10
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: CRT12J4F5R10
  • SKU: CRT12J4F5R10
Kılıf / Kasa2512 (6432 Metric)
Direnç Değeri5.1 Ohms
Tolerans±5 %
Güç1 W
UygulamalarGeneral Purpose
BileşimThick Film
Uzunluk6.4 mm
Genişlik3.2 mm
Yükseklik0.55 mm
Çalışma Voltajı200 V