RES.SHUNT (3216) 1206 10m Ohms 1% 1W AEC-Q200 - ERJ8BWFR010V
21,78₺
Vergiler Hariç: 18,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ERJ8BWFR010V
- SKU: ERJ8BWFR010V
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Direnç Değeri | 10 m Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Current Sensing, Thick Film |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 200 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±200 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |