RES.NETWORK (4C03) 0603x4 22K Ohms 5% 1/16W SMT - EXBV8V223JV
2,50₺
Vergiler Hariç: 2,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EXBV8V223JV
- SKU: EXBV8V223JV
Ürün Detayları
| Kategori | Ağ ve Sıra Dirençler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1206×4 (3216×4 Metric) |
| Direnç Değeri | 22 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/16 W |
| Pin Sayısı | 8 Pins |
| Devre Tipi | Isolated |
| Bileşim | Concave Terminal |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çalışma Voltajı | 50 V |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.6 mm |
| Sıcaklık Katsayısı | ±200 PPM/°C |