RES.ARRAY 0603x4 10 Ohms 5% 63mW 200PPM AECQ200 - EXB38V100JV
1,66₺
Vergiler Hariç: 1,39₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EXB38V100JV
- SKU: EXB38V100JV
Ürün Detayları
| Kategori | Ağ ve Sıra Dirençler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1206×4 (3216×4 Metric) |
| Direnç Değeri | 10 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/16 W |
| Pin Sayısı | 8 Pins |
| Devre Tipi | Isolated |
| Bileşim | Convex Terminal |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çalışma Voltajı | 50 V |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Sıcaklık Katsayısı | ±200 PPM/°C |