RES(3225) 1210 2.2K OHM 5% 1/2W 200PPM, AEC-Q200 - ERJP14J222U
3,82₺
Vergiler Hariç: 3,18₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ERJP14J222U
- SKU: ERJP14J222U
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1210 (3225 Metric) |
| Direnç Değeri | 2.2 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/2 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Anti-Surge/Anti-Pulse, High Power, Thick Film |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 200 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±200 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler:
RES(3225) 1210 2.2K OHM 5% 1/2W 200PPM
, AEC-Q200 - ERJP14J222U
, ERJP14J222U
, Dirençler