CAP.POL.18uF 800VDC ±10% 31x22x53.5 27.5MM AEC-Q20 - EZPV80186LTU
533,49₺
Vergiler Hariç: 444,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EZPV80186LTU
- SKU: EZPV80186LTU
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial Box |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 18 uF |
| Voltaj (DC) | 800 VDC |
| Voltaj (AC) | N/A |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 27.5 mm |
| Bacak Formu | Straight |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 31 mm |
| Genişlik | 22 mm |
| Yükseklik | 53.5 mm |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | DC-Link, DC Filtering |
| Seriler | EZPV |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene (PP) |