CAP.FILM 2.2uF 630VDC ±10% 31.5x12x24.5 27.5MM00 - ECWFG2J225K
86,74₺
Vergiler Hariç: 72,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ECWFG2J225K
- SKU: ECWFG2J225K
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial Box |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 2.2 uF |
| Voltaj (DC) | 630 VDC |
| Voltaj (AC) | N/A |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 27.5 mm |
| Bacak Formu | Straight |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 31.5 mm |
| Genişlik | 12 mm |
| Yükseklik | 24.5 mm |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | PFC, Smoothing |
| Seriler | ECWFG |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene (PP) |