CAP.FILM 100nF 250VDC ±5% 10.3x5.8x8.4 7.5MM THT - ECQE2104JF
8,02₺
Vergiler Hariç: 6,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ECQE2104JF
- SKU: ECQE2104JF
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial Dip |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 100 nF |
| Voltaj (DC) | 250 VDC |
| Voltaj (AC) | N/A |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 7.5 mm |
| Bacak Formu | Straight |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 10.3 mm |
| Genişlik | 5.8 mm |
| Yükseklik | 8.4 mm |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | Self Healing, Flame Retardant Coating, Non-Inductive |
| Seriler | ECQE(F) |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyester (PET) |