CAP.EL.68uF 63V 8x11.5 3.5MM 105C 2000H THT - EEUFC1J680
16,59₺
Vergiler Hariç: 13,83₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EEUFC1J680
- SKU: EEUFC1J680
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | FC |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 68 uF |
| Voltaj Değeri | 63 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 3.5 mm |
| Bacak Formu | Straight |
| Dalgalanma Akımı | 405 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | 342 m Ohms @ 100 kHz |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | 8 mm |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | Low ESR |