CAP.EL.220uF 6.3V 5x12 2MM PITCH 85C - ECA0JM221
2,53₺
Vergiler Hariç: 2,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ECA0JM221
- SKU: ECA0JM221
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | M |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 220 uF |
| Voltaj Değeri | 6.3 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 2 mm |
| Bacak Formu | Straight |
| Dalgalanma Akımı | 240 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 5 mm |
| Uzunluk | 11 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | Standard |