CAP.EL.220uF 25V 20% 8.3X8.3MM 10.5MM SMD 10000H - EEHZA1E221P
44,61₺
Vergiler Hariç: 37,17₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: EEHZA1E221P
- SKU: EEHZA1E221P
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Hybrid |
| Seriler | ZA |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 220 uF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 2.3 A |
| ESR @ Frekansı | 27 m Ohms @ 100 kHz |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 10000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | 8 mm |
| Uzunluk | 10.2 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | Low ESR, Hybrid |