RELAY 6A 24V 1PNC WITH SPRING SOCKET (41F-1Z-C4) - APF30224+YYS
352,93₺
Vergiler Hariç: 294,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: APF30224+YYS
- SKU: APF30224+YYS
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | PANASONIC(APAC) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | DIN Rail |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Uzunluk | 28 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 15 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
RELAY 6A 24V 1PNC WITH SPRING SOCKET (41F-1Z-C4) - APF30224+YYS
, APF30224+YYS
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.