RELAY 15A 24VDC 1PNC PANASONIC - HL1-P-DC24V-S-H38
755,17₺
Vergiler Hariç: 629,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HL1-P-DC24V-S-H38
- SKU: HL1-P-DC24V-S-H38
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | PANASONIC(APAC) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | HL |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 10 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 15 A |
| Bobin Voltajı | 24 V |
| Kontak Voltajı | 125 VAC/30 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 37 mA |
| Bobin Direnci | 650 Ohms |
| Bobin Gücü | 900 mW |
| Uzunluk | 27.2 mm |
| Genişlik | 20.8 mm |
| Yükseklik | 35.4 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +70 °C |
| Kontak Malzemesi | N/A |
| Sertifikasyon | cURus, TUV |
Etiketler:
RELAY 15A 24VDC 1PNC PANASONIC - HL1-P-DC24V-S-H38
, HL1-P-DC24V-S-H38
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.