TFT Driver board for HS 7” analog intercom with AM - OZD-630A-HS070-H01-S01
843,80₺
Vergiler Hariç: 703,17₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: OZD-630A-HS070-H01-S01
- SKU: OZD-630A-HS070-H01-S01
Ürün Detayları
| Kategori | TFT Kontrol Boardları |
| Üretici Firma | OZD.PCBA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu (İnç) | 10.1 " |
| Çözünürlük | 1024x600 |
| Arayüz | PAL, NTSC |
| Sürücü Entegresi | AMT630A |
| Pin Tipi | 50 Pin |
| Besleme Voltajı | 9-18V |
| Uygulama Tipi | Analog |
| Dış Uzunluk | N/A |
| Dış Genişlik | N/A |
| Dış Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +60 °C |