SNMP&WS 24Port 10/100/1000Base-TGigabit Eth Switch - KGS-2423-PS
108.767,42₺
Vergiler Hariç: 90.639,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KGS-2423-PS
- SKU: KGS-2423-PS
Ürün Detayları
| Kategori | Siviçler ve Konvertörler |
| Üretici Firma | KTI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Siviç Tipi | Full Managed |
| Özellikler | Managed 24-Port Stackable Gigabit Ethernet Switches with 4 SFPs and 24 PoE+ PSE Ports |
| Montaj Tipi | 19” Rack & Wall Mountable |
| Uzunluk | 443 mm |
| Genişlik | 245 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -5 °C ~ +40 °C |
Etiketler:
SNMP&WS 24Port 10/100/1000Base-TGigabit Eth Switch - KGS-2423-PS
, KGS-2423-PS
, Endüstriyel Siviçler ve Konvertörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.