5-port L2 Fast Eth. Switches 1SFP 4PoE PSE+Port - KSD-541-HP
26.737,32₺
Vergiler Hariç: 22.281,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KSD-541-HP
- SKU: KSD-541-HP
Ürün Detayları
| Kategori | Siviçler ve Konvertörler |
| Üretici Firma | KTI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Siviç Tipi | POE |
| Özellikler | Industrial 5-Port L2 Fast Ethernet Switches with 1 SFP Slot and 4 PoE+ PSE Ports |
| Montaj Tipi | DIN-Rail, Wall, Panel Mounting (Optional) |
| Uzunluk | 144 mm |
| Genişlik | 104.5 mm |
| Yükseklik | 26 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
5-port L2 Fast Eth. Switches 1SFP 4PoE PSE+Port - KSD-541-HP
, KSD-541-HP
, Endüstriyel Siviçler ve Konvertörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.