1120260013 PROFIBUS MODBUS GATEWAY - DRL-DPS-SRM
162,70₺
Vergiler Hariç: 135,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DRL-DPS-SRM
- SKU: DRL-DPS-SRM
Ürün Detayları
| Kategori | Siviçler ve Konvertörler |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Siviç Tipi | Converter |
| Özellikler | Connect PROFIBUS to Modbus Serial Devices |
| Montaj Tipi | DIN-Rail |
| Uzunluk | 120 mm |
| Genişlik | 100 mm |
| Yükseklik | 23 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +55 °C |
Etiketler:
1120260013 PROFIBUS MODBUS GATEWAY - DRL-DPS-SRM
, DRL-DPS-SRM
, Endüstriyel Siviçler ve Konvertörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.