OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD - MOC3083S-TA1
9,03₺
Vergiler Hariç: 7,52₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOC3083S-TA1
- SKU: MOC3083S-TA1
Urun Detaylari
| Kategori | Triyak SCR Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | LITEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD6 |
| Çıkış Tipi | TRIAC |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Kesim Durum Çıkış Uç Voltajı | 800 V |
| Tetikleme Akımı | 5 mA |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
| Özellikler | N/A |
Etiketler:
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD - MOC3083S-TA1
, MOC3083S-TA1
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.