OPTOCOUPLER 4 PIN 5.3KV PHOTO-TRANSISTOR - VO618A-4X017T
41,58₺
Vergiler Hariç: 34,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VO618A-4X017T
- SKU: VO618A-4X017T
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.1 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %160 - %320 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5300 VRMS |
| Özellikler | Optocoupler, Phototransistor Output, High Reliability, 5300 VRMS, Low Input Current |
Etiketler:
OPTOCOUPLER 4 PIN 5.3KV PHOTO-TRANSISTOR - VO618A-4X017T
, VO618A-4X017T
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.