IC-TCMD4000 OPTOISO 3.75KV 4CH DARLNG 16-SOP - TCMD4000
1,20₺
Vergiler Hariç: 1,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: TCMD4000
- SKU: TCMD4000
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP16 |
| Kanal Sayısı | 4 |
| Çıkış Voltajı | 35 V |
| Çıkış Akımı | 80 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
Etiketler:
IC-TCMD4000 OPTOISO 3.75KV 4CH DARLNG 16-SOP - TCMD4000
, TCMD4000
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.