IC OPTOISO TRANS OPTOISO 3.75KV 4SOIC - HMHA281R2
24,82₺
Vergiler Hariç: 20,69₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HMHA281R2
- SKU: HMHA281R2
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | MFP4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.3 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %50 - %600 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | 4-Pin Half-Pitch Mini-Flat Phototransistor Optocouplers |