IC OPTOISO PHOTO TRANS OPTOISO 80V 60mA SOP8 - ELD207(TA)-V
20,46₺
Vergiler Hariç: 17,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ELD207(TA)-V
- SKU: ELD207(TA)-V
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | EVERLIGHT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Kanal Sayısı | 2 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 60 mA |
| Akım Transfer Oranı | %100 - %200 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | Dual Channel Phototransistor Photocoupler |