IC-MCT2 OPTOISO 5300V TRANS OUTPUT 1CH DIP6 - MCT2
18,81₺
Vergiler Hariç: 15,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MCT2
- SKU: MCT2
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ISOCOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP6 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 30 V |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Akım Transfer Oranı | %50 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5300 VRMS |
| Özellikler | Optically Coupled Isolator Phototransistor Output |
Etiketler:
IC-MCT2 OPTOISO 5300V TRANS OUTPUT 1CH DIP6 - MCT2
, MCT2
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.