IC-844 OPTOISO 5300V TRANS OUTPUT 4CH DIP16 - ISP844X
47,03₺
Vergiler Hariç: 39,19₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ISP844X
- SKU: ISP844X
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ISOCOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Kanal Sayısı | 4 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 35 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %20 - %300 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5300 VRMS |
| Özellikler | High Density AC Input Phototransistor Optically Coupled Isolators |
Etiketler:
IC-844 OPTOISO 5300V TRANS OUTPUT 4CH DIP16 - ISP844X
, ISP844X
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.