IC-8316 OPTOISO IGBT DRIVER 2.5A SO16
313,13₺
Vergiler Hariç: 260,94₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: FOD8316R2V
- SKU: FOD8316R2V
Ürün Detayları
| Kategori | Gate Sürücü Optokuplörleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | IGBT Gate Drive Optocoupler |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO16 |
| Besleme Voltajı | 15 to 30 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Çıkış Akımı | 2.5 A |
| İzolasyon Voltajı | 4243 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.