IC-826 OPTOISO TRANS OUTPUT DIP8 LITEON
12,19₺
Vergiler Hariç: 10,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LTV-826
- SKU: LTV-826
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | LITEON |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Kanal Sayısı | 2 |
| İletim Voltajı | 1.4 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %50 - %600 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Özellikler | Photocoupler |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.