IC-817 OPTOISOLTR 5KV TRANSISTOR DIP4 - EL817(B)-F
3,59₺
Vergiler Hariç: 2,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EL817(B)-F
- SKU: EL817(B)-F
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | EVERLIGHT |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 35 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %130 - %260 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Özellikler | IR Emitting Diode, Optically Coupled to a Phototransistor |
Etiketler:
IC-817 OPTOISOLTR 5KV TRANSISTOR DIP4 - EL817(B)-F
, EL817(B)-F
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.