IC-4N25 OPTOISO 5300V TRANS OUTPUT SMD6 LITEON - 4N25S-TA1
7,84₺
Vergiler Hariç: 6,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 4N25S-TA1
- SKU: 4N25S-TA1
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | LITEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD6 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.5 V |
| Çıkış Voltajı | 30 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Akım Transfer Oranı | %20 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Özellikler | Photocoupler |
Etiketler:
IC-4N25 OPTOISO 5300V TRANS OUTPUT SMD6 LITEON - 4N25S-TA1
, 4N25S-TA1
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.