IC-4N25 OPTOISO 5300V TRANS OUTPUT DIP6 VISHAY - 4N25-VIS
9,16₺
Vergiler Hariç: 7,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 4N25-VIS
- SKU: 4N25-VIS
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP6 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.5 V |
| Çıkış Voltajı | 70 V |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Akım Transfer Oranı | %50 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Özellikler | Optocoupler, Phototransistor Output, with Base Connection |
Etiketler:
IC-4N25 OPTOISO 5300V TRANS OUTPUT DIP6 VISHAY - 4N25-VIS
, 4N25-VIS
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.