IC-4506 OPTOCOUPLER TRANSISTOR SMD8 - LTV-4506S-TA1
36,72₺
Vergiler Hariç: 30,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LTV-4506S-TA1
- SKU: LTV-4506S-TA1
Ürün Detayları
| Kategori | Gate Sürücü Optokuplörleri |
| Üretici Firma | LITEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | Intelligent Power Module and Gate Drive Interface Photocouple |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD8 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 30 V |
| Besleme Akımı | 10 mA |
| Çıkış Akımı | N/A |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
Etiketler:
IC-4506 OPTOCOUPLER TRANSISTOR SMD8 - LTV-4506S-TA1
, LTV-4506S-TA1
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.