IC-410 OPTOISO 3.75KV OPEN COLL SOIC6 - PC410L0NIP0F
367,16₺
Vergiler Hariç: 305,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PC410L0NIP0F
- SKU: PC410L0NIP0F
Ürün Detayları
| Kategori | Logıc Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | SHARP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Mini Flat-5 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Giriş Tipi | DC |
| Giriş İletim Voltajı | 1.6 V |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Yayılma Gecikme Süresi (Düşük/Yüksek) | 75 ns, 75 ns |
| Çıkış Tipi | Open Collector |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | High Speed 10Mb/s High CMR Mini-Flat Package Opic Photocoupler |
Etiketler:
IC-410 OPTOISO 3.75KV OPEN COLL SOIC6 - PC410L0NIP0F
, PC410L0NIP0F
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.