IC-357 OPTOISO 3.75KV TRANSISTOR SMD4 - PC357NJ0000F
16,28₺
Vergiler Hariç: 13,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PC357NJ0000F
- SKU: PC357NJ0000F
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | SHARP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Mini Flat-4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %50 - %600 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | Mini-Flat Package, General Purpose Photocoupler |
Etiketler:
IC-357 OPTOISO 3.75KV TRANSISTOR SMD4 - PC357NJ0000F
, PC357NJ0000F
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.