IC-357 OPTOISO 3750V TRANS OUTPUT 1CH SMD4 - IS357A
10,26₺
Vergiler Hariç: 8,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IS357A
- SKU: IS357A
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ISOCOM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Mini Flat-4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %80 - %160 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | High Density Mounting Phototransistor Optically Coupled Isolators |
Etiketler:
IC-357 OPTOISO 3750V TRANS OUTPUT 1CH SMD4 - IS357A
, IS357A
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.