IC-356 OPTOISO 3.75KV TRANS 4SOP - LTV-356T-B
3,48₺
Vergiler Hariç: 2,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LTV-356T-B
- SKU: LTV-356T-B
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | LITEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Mini Flat-4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %130 - %260 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | Optoisolator Transistor Output 3750Vrms 1 Channel |
Etiketler:
IC-356 OPTOISO 3.75KV TRANS 4SOP - LTV-356T-B
, LTV-356T-B
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.