IC-354 OPTOISO 3.75KV TRANS 4SOP LITEON - LTV-354T
5,32₺
Vergiler Hariç: 4,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LTV-354T
- SKU: LTV-354T
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | LITEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Mini Flat-4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.4 V |
| Çıkış Voltajı | 35 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %20 - %400 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | Photocoupler |
Etiketler:
IC-354 OPTOISO 3.75KV TRANS 4SOP LITEON - LTV-354T
, LTV-354T
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.