IC-305 OPTOCOUPLER TELECOM CIRCUIT DIP6 - MOC3053M
15,55₺
Vergiler Hariç: 12,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOC3053M
- SKU: MOC3053M
Ürün Detayları
| Kategori | Triyak SCR Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | LITEON |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP6 |
| Çıkış Tipi | TRIAC |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Kesim Durum Çıkış Uç Voltajı | 600 V |
| Tetikleme Akımı | 6 mA |
| İletim Voltajı | 1.18 V |
| İzolasyon Voltajı | 4170 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 6-Pin DIP Random-Phase Triac Driver Optocoupler (600 Volt Peak) |
Etiketler:
IC-305 OPTOCOUPLER TELECOM CIRCUIT DIP6 - MOC3053M
, MOC3053M
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.