IC-292 OPTOISO 3.75KV TRANS SO16 - TLP292-4(GB-TP,E
40,07₺
Vergiler Hariç: 33,39₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP292-4(GB-TP,E
- SKU: TLP292-4(GB-TP,E
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Kanal Sayısı | 4 |
| İletim Voltajı | 1.25 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %100 - %600 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | Photocouplers GaA As Infrared LED & Photo Transistor |
Etiketler:
IC-292 OPTOISO 3.75KV TRANS SO16 - TLP292-4(GB-TP
, E
, TLP292-4(GB-TP
, E
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.