IC-281 OPTOISO 3750V TRANS OUTPUT 1CH SMD4 - IS281E
12,96₺
Vergiler Hariç: 10,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IS281E
- SKU: IS281E
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ISOCOM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %100 - %200 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | 1 Channel Transistor Output 3750Vrms Optoisolator |
Etiketler:
IC-281 OPTOISO 3750V TRANS OUTPUT 1CH SMD4 - IS281E
, IS281E
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.