IC-281-4 OPTOISO 2.5KV 4CH TRANS SOIC16 - IS281-4GB
45,53₺
Vergiler Hariç: 37,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IS281-4GB
- SKU: IS281-4GB
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ISOCOM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Kanal Sayısı | 4 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %100 - %600 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | 4 Channel Transistor Output 3750Vrms Optoisolator |
Etiketler:
IC-281-4 OPTOISO 2.5KV 4CH TRANS SOIC16 - IS281-4GB
, IS281-4GB
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.